Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie DecorStyl

Plynulá regulace přirozeného osvětlení a slunečního záření

Venkovní žaluzie – moderní způsob stínění
Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínicím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. V případě požadavku na maximální zatemnění použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt téměř dokonalý.

Naše produkty

EXT50 / INT50
Venkovní hliníkové žaluzie

Žaluzie EXT50 má boční vedení ocelovým lankem. Horní profil společně s balem lamel je možné překrýt krycím plechem. Žaluzie INT50 je bez vodících lanek.

C 80, C80S / C 65
Venkovní hliníkové žaluzie

Venkovní žaluzie DecorStyl

Žaluzie s lamelou C65, C80 jsou nejrozšířenějším typem. Jsou osazeny lamelami ve tvaru C, které jsou vedeny po stranách ve vodících lištách.

Z 90 / Z 70
Venkovní hliníkové žaluzie

Venkovní žaluzie DecorStyl

Žaluzie Z 70, Z 90 mají lamely ve tvaru Z, což umožňuje lepší domykatelnost než u lamely tvaru C. Na spodní straně lamel je těsnění snižující hlučnost.

EXT 50-V
Venkovní hliníkové žaluzie

Žaluzie EXT 50-V má boční vedení ocelovým lankem. Horní profil společně s balem lamel je možné překrýt krycím plechem. Žaluzie EXT 50-V je bez vodících lanek.

Rychlá poptávka

Máte zájem o venkovní žaluzie na míru vašim požadavkům? Zanechte nám skrze tento kontaktní formulář zprávu se stručným popisem požadavku, a v blízké době Vás budeme kontaktovat s konkrétním návrhem.

    Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů. Pole označená * jsou povinná.