Venkovní rolety DecorStyl

Venkovní rolety

Venkovní rolety DecorStyl

Venkovní rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima

Venkovní rolety jsou exteriérový stínicí, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. Obtěžování hlukem se použitím předokeních rolet výrazně snižuje. Jsou ovládány buď manuálně s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky.

Venkovní rolety = tepelné úspory

Venkovní rolety jsou ideální ochranou proti úniku tepla a zároveň vynikajícím stínicím prvkem. V letních měsících chrání Vaše okna před vlivem slunečního záření a zabraňují zahřívání interiéru Vašeho domu. V zimních měsících dokáží uspořit až 25 % nákladů na vytápění.

Venkovní rolety DecorStyl

Naše produkty

RADIX
Hliníková předokenní roleta

Předokenní hliníková roleta RADIX je určená pro dodatečnou montáž do ostění. Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodicích lišt.

COVERT
Hliníková předokenní zaomítací roleta

Roleta COVERT je určena pro montáž do novostaveb, při rekonstrukcích a zateplování. Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodicích lišt.

COMBI
Nadokenní hliníková roleta

Roletový box je sestaven z plastových bloků, je zateplený a má obdélníkový průřez. Dodává se ve třech základních velikostech v závislosti na výšce rolety.

HELUZ
Hliníkové rolety do překladu

Roleta do překladu HELUZ s hliníkovou lištou. Maximální výška 2 500 mm, maximální šířka 2 900 mm, maximální plocha 5,8 m² s váhou pancíře 3kg na m²

Rychlá poptávka

Máte zájem o venkovní rolety na míru vašim požadavkům? Zanechte nám skrze tento kontaktní formulář zprávu se stručným popisem požadavku, a v blízké době Vás budeme kontaktovat s konkrétním návrhem.

    Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů. Pole označená * jsou povinná.