Screenové rolety DecorStyl

Screenové rolety

Screenové rolety DecorStyl

Jednoduché řešení ochrany před sluncem

Screenové rolety jsou stále více oblíbené díky své účinnosti a modernímu vzhledu, dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. Využívají se jako dominantní estetický prvek administrativních budov, ale i obytných a pasivních domů. Jsou určeny především k zastínění prosklených fasád a oken. Chrání před slunečním zářením, zabraňují průniku tepla a tím přehřívání interiéru. Dají se také využít k zastínění pergol, altánů, nebo zimních zahrad. Hlavní předností screenových rolet je především použití speciálních technických látek, které umožňují částečný prostup světla do interiéru a vizuální kontakt s okolím a zároveň dostatečné soukromí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům.

Jedinečné výhody:

– maximální ochrana proti slunečnímu záření
– úspora energie
– světelná propustnost
– vizuální kontakt s okolím
– ochrana soukromí
– moderní estetický prvek
– odolnost vůči povětrnostním vlivům

Speciální technické tkaniny Soltis a Serge

– speciálně vyvinuté pro exteriérové stínění velkých prosklených ploch
– ochrana proti tepelnému záření při zachování příjemné světelné úrovně v interiéru
– vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, výborná barevná stálost a dlouhá životnost

Díky těmto vlastnostem se Soltis a Serge stávají stále oblíbenější u architektů i koncových uživatelů.

Soltis 86 nabízí bezkonkurenční viditelnost směrem ven a úroveň přenosu přirozeného světla, což je prospěšné pro pohodu uživatele. Umožňuje tím stálý kontakt s okolím a zároveň není vidět do interiéru. Faktor propustnosti světla je cca 20 %.

Soltis 92 působí jako účinný tepelný štít. Pokud je umístěna v exteriéru, blokuje až 97 % tepla. Tato mikroperforovaná látka nabízí nejlepší dostupnou tepelnou ochranu.

Soltis 92 B/O umožňuje úplné zatemnění, odráží 100 % UV, tepla a světla. Tato neprůhledná tkanina je vhodná pro vnitřní i venkovní použití.

Serge 600 je tkanina, která je utkaná ze skelných vláken potažených PVC vrstvou s obsahem 42 % skelného vlákna a 58 % PVC. Díky svým vynikajícím vlastnostem nabízí tepelnou ochranu, ochranu proti slunci. Dostatečná propustnost denního světla vytváří přirozenou atmosféru v místnosti a zároveň umožňuje dobrý výhled ven.

Screenové rolety DecorStyl

Tara Premio
Screenová roleta

Screenové rolety jsou moderním stínicím prvkem, který nachází využití v zastínění malých i velkých ploch až do rozměru 6 × 3 m.

Ghibli I
Screenová roleta

Celohliníkový oblý box. Stínicí látka se spodním profilem vedena bočními ocelovými lanky. Při použití speciální látky vizuální kontakt s okolím.

Union L
Screenová roleta

Screenová roleta UNION L – bez boxu – látka není kryta. Jednoduchá konstrukce, stínicí látka se spodním profilem vedena bočními ocelovými lanky

Rychlá poptávka

Máte zájem o screenové rolety na míru vašim požadavkům? Zanechte nám skrze tento kontaktní formulář zprávu se stručným popisem požadavku, a v blízké době Vás budeme kontaktovat s konkrétním návrhem.

    Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů. Pole označená * jsou povinná.