Chytré systémy a inteligentní domy

Chytré systémy DecorStyl

Inteligentní, neboli chytrý dům je takový, který zajišťuje optimální prostředí pro komfort osob, a to prostřednictvím stavební konstrukce, techniky, řídících systémů a služeb pro jeho obyvatele. Je efektivní jak ekonomicky, tak i energeticky vůči vnějšímu prostředí. Inteligentní dům reaguje na potřeby obyvatel s cílem zvýšit jejich pohodlí, zpříjemnit jim zábavu, zaručit co nejvyšší bezpečí a snížit náklady na provoz. Často se také používají termíny jako „digitální domácnost“, „digitální dům“ nebo „chytrý dům“.

Chytré systémy usnadňují běžný život

ovladani domu

S Fibarem můžete pohodlně ovládat všechny technologie ve svém domě, za pomoci vašeho telefonu nebo tabletu. Je jedno, zda sedíte na gauči doma, nebo na léhátku u moře, díky připojení k internetu všechna zařízení ovládáte odkudkoliv na světě.

  • Světla, včetně stmívání LED
  • Topení a klimatizace
  • Větrání
  • Žaluzie
  • Zavlažování
  • Garážová vrata a brány
  • Videovrátný

Nechte svůj dům myslet

inteligentni dum

Víme, že ovládání každé maličkosti ve vašem domově vás může otravovat. Proto vám Fibaro nabízí možnost jednoduše automatizovat různé činnosti. Nechte při odchodu z domu vypnout světla a zásuvky. Podle požadované teploty a intenzity slunečního světla vám Fibaro bude naklápět žaluzie. Nechte Fibaro zavlažovat i vaši zahradu (máme pojistku proti zavlažování v případě deště). Také vás upozorníme v případě požáru, záplavy, havárie či nezvaných návštěvníků. Nechte se hýčkat Fibarem, které splní vaše přání.

Rychlá montáž kdekoliv

  • instalace systémů Fibaro jde snadná a rychlá
  • instalaci provádíme kdekoliv (žádné složité přemýšlení nad kabely, …)
  • můžete využít své stávající / jakékoli vypínače
Chytré systémy DecorStyl

Přehledné ovládání z telefonu nebo tabletu

Snažili jsme se, aby pro vás ovládání vašeho domova bylo uživatelsky příjemné. Všechny naše aplikace mají bohatou a přehlednou grafiku. Víme, že každý z nás máme jiný vkus, a proto si ikony můžete vyměnit za své vlastní. Naše aplikace vás také upozorňují na případné potíže pomocí oznámení (pro Apple i Android).

Některé z produktů systému Fibaro

Detektor zaplavení

Detektor zaplavení

24 karátové zlato, odolná konstrukce a neuvěřitelně sofistikovaný systém kombinující několik senzorů pro život bez starostí. FIBARO Detektor zaplavení je přitom ultra kompaktní a krásný jako kapka vody.

Požární detektor kouře

detektor kouře

Jemné linie, hladký povrch a malé rozměry. Zkombinovali jsme nekompromisní ochranu spolu s funkčností a elegantním vzhledem. Bateriový detektor kouře, který splňuje normu EN 14064, která je vyžadována pro kolaudaci rodinných domů.

Bezdrátová zásuvka

inteligentní zásuvka

Nejmenší zásuvka s měřením spotřeby, vzdáleným ovládáním a zapojením plug & play na světě.

Univerzální senzor

univerzální senzor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam erat volutpat. Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante.

Senzor na okna a dveře

magnetický kontakt

Minimalistický baterií napájený bezdrátový modul. Můžete zjistit, kde je otevřeno, měřit teplotu, spouštět připravené scény a ovládat skrze něj jiná zařízení.

Chytré systémy DecorStyl