Japonské stěny

Japonské stěny DecorStyl

Japonské stěny - rozdělení pokoje i moderní zastínění oken

Tato skupina moderního řešení interiérového zastínění s tichým chodem panelů v provedení dvou, tří až pěti drážek pro uchycení lamel v maximální délce 5,58m.

Možnost použití tohoto typu kolejnice je pro zastínění oken a dveří, dekorování místnosti nebo předělení místnosti jako pohyblivá stěna.

Japonská stěna se skládá z jednotlivých panelů z textilního materiálu, zakončeného závažím a není pevně fixována, materiály můžete vybírat z nepřeberného množství vzorů.

Ovládání japonské stěny je možné provázkem, pomocí kterého lze panely roztahovat a zatahovat, dále je možné panely ovládat pomocí tyčky, která je zavěšena na jednom z panelů a ten táhne všechny ostatní. Dalším řešením je prosté tahání jednotlivých panelů ručně.

Moderním řešením je ovládání pomocí elektromotoru na dálkové ovládání.

Japonská stěna - každý kus je originál

Pro Japonské stěny je téměř neomezený výběr tkanin. Kromě běžných látek nabízíme moderní designové tkaniny, látky určené pro římské rolety nebo závěsy. V případě zájmu nabízíme individuální potisk panelů. Takto vytvořená roleta je absolutní originál vytvořený přímo pro vaši domácnost.

Japonské stěny DecorStyl

Rychlá poptávka

Všechny Japonské stěny tvoříme jako originál, nenaleznete tedy u nás žádné portfolio produktů ke koupi v e-shopu. V případě zájmu nám prosím popište ve skratce váš záměr, a brzy se vám ozveme s možnostmi realizace.

    Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů. Pole označená * jsou povinná.