O nás

DecorStyl

Vážení zákazníci, těší nás, že jste si našli cestu do DecorStyl, dekoračního studia, pro které je stínící technika a bytový textil denním chlebem. Pro Vaši spokojenost uděláme maximum a věříme, že budete s naší prací spokojeni.

Zabýváme se stínící technikou, v naší nabídce naleznete profilované, tyčové a kované garnýže, ruční kolejničkové systémy Standart a Forest a motorové kolejnice Forest. Dále nabízíme rolety, plissé rolety, japonské stěny a římské rolety, které dodáváme přímo na míru a dle přání zákazníka provádíme i montáž. Mezi naše oblíbené doplňkové produkty patří sítě proti hmyzu, opět na míru vašim požadavkům.

V našem kamenném obchodě v Uherském Hradišti na OC Slunce pro Vás máme v nabídce na tři tísíce druhů vzorníků záclon a závěsů, včetně black out látek v ceně od 250,- Kč, až po luxusní vzory s velkou varibialitou materiálů.

K Vaší maximální spokojenosti, přijedeme, zaměříme, případně zapůjčíme vzorníky domů a v naší šicí dílně ušijeme. Ručíme tím za kvalitně odvedenou práci ke spokojenosti zákazníka.

Dále u nás můžete zakoupit námi šité polštářky dle vašeho výběru, povlečení a prostěradla českého výrobce, deky, přehozy, přikrývky, polštáře a matrace.

DecorStyl - Stínící technika a bytový textil