Plissé rolety

Plissé rolety DecorStyl

Plissé roleta - premiant v univerzálnosti

Systém plissé rolety lze považovat za premianta v univerzálnosti.

Vedle běžných typů oken, je možné plissé rolety použít na nejrůznější kulatá, trojúhelníková, nebo střešní okna a světlíky. Plissé rolety se dále velice dobře hodí k zastínění zimních zahrad.

Plissé žaluzie je tvořena speciálně upravenou (naplisovanou) látkou. Ta je stejně jako u rolet určující pro vlastnosti plissé žaluzie.

Jedna roleta, různé možnosti zastínění

Plisé látky Vám mohou pomoci dotvořit interiér jak v klasickém stylu, tak je lze samozřejmě použít i v moderních interiérech. Plisé látky lze čistit mokrou cestou, většinu z nich je možné čistit formou vodní lázně. Další výhodou plisé, je možnost kombinovat dva typy látek na jednom systému (DEN/NOC), kdy jedna z látek může sloužit pro denní zastínění, a druhá pak na večerní zastínění.

Nejběžnější způsobem ovládání plisé ovládání pomocí plastových, nebo hliníkových madel. Promyšlená konstrukce plisé žaluzií umožní nastavení plisé v jakékoliv poloze na Vašem okně.

Plissé rolety DecorStyl

Rychlá poptávka

Všechny Plissé rolety tvoříme na míru pro každé okno nebo dveře, nenaleznete tedy u nás žádné portfolio produktů ke koupi v e-shopu. V případě zájmu nám prosím popište ve skratce váš záměr, a brzy se vám ozveme s možnostmi realizace.

    Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů. Pole označená * jsou povinná.